Repatriacija
(Ligonio gabenimas į jo gyvenamąją vietą)

Jei jūs ar jūsų artimieji netikėtai patyrė sužeidimų, traumų ar susirgo užsienyje, taip pat jei asmenys turi riboto judėjimo galimybes ir juos reikalinga parvežti į tėvynę, mūsų įmonė pasirengusi jums padėti. Dirbame visoje Lietuvoje, Europoje bei Artimųjų Rytų šalyse. Parvešime susižeidusius slidininkus iš kalnų, senolius iš senolių namų, kitus ligonius ar asmenis, patyrusius traumų.

Paslaugas teikiame visą parą, jei reikalinga, nuo durų iki durų. Kvalifikuotas personalas pasirūpins, kad pacientas būtų pargabentas patogiai ir saugiai, nesvarbu, ar jis grįžta namo iš ligoninės, ar iš viešbučio; ar vyksta į namus, ar tęsti gydymo savo šalies gydymo įstaigoje.

Kelių greitosios pagalbos transportu pacientai gali būti vežami su gydytoju, slaugytoju, giminaičiu ar kitu lydinčiuoju asmeniu, atsižvelgiant į individualius paciento norus ir poreikius.

Nors pirmiausia mums svarbus medicininis paciento pervežimo aspektas, tačiau mes, kaip komanda, suprantame ir kitus paciento poreikius, tokius kaip fizinį, psichologinį komfortą ar pristatymo į reikalingą vietą skubumą.

Mes suprantame, kad kelionės už šalies ribų reikalauja kruopštaus planavimo bei dar atidesnės paciento priežiūros. Ir tam esame pasiruošę. Pervežimai kelių transportu, mūsų skaičiavimais, yra itin ekonomiški, palyginti su pacientų gabenimu specialiuoju oro transportu. Štai kodėl savo klientams siūlome pervežimą kelių transportu. Kelionę visuomet kruopščiai planuojame ir apie būsimas išlaidas iš anksto informuojame savo klientus.

dreamstime_xxl_54544222small