Mes, UAB „Ligamis“, patikima, sparčiai besiplečianti, šiuolaikiška įmonė, siūlome naują paslaugų grupę, skirtą asmenų pervežimui specialiuoju transportu. Visą parą teikiame pagalbą ligoniams, sužeistiesiems ar asmenims, turintiems riboto judėjimo galimybes parvežimo į tėvynę, pristatymo į sveikatos priežiūros įstaigas atvejais. Taip pat užtikrinsime medicininę jūsų renginio priežiūrą, kad ir kokio pobūdžio ar dydžio jis būtų.

Dirbame visoje Lietuvoje, Europoje ir Artimųjų Rytų šalyse. Patyrę vairuotojai ir kitas pagalbinis personalas apmokyti operatyviai reaguoti į nekasdienes situacijas bei įvertinti individualius kliento poreikius. Gebėjimas valdyti procesus padeda skubiai atsakyti į mūsų klientų užklausas ir mobilizuoti komandos narių pajėgas bei transporto priemones.

Mūsų paslaugomis naudojasi renginių organizatoriai, privatūs asmenys, privačios ligoninės bei sveikatos priežiūros įstaigos.

Galime pasiūlyti specialaus transporto priemonių įvairovę skubiems ir neskubiems pervežimams iš šalies ar į šalį. Nuolat planuojame ir peržiūrime maršrutus, visuomet siunčiame du vairuotojus, kad išvengtume nereikalingo delsimo kelyje.

Jei esate apsidraudę, būtinai susisiekite su savo draudimo konsultantu ar bendrove dėl išlaidų kompensavimo, o mes pasirūpinsime parvežimo organizavimu.

Mūsų tikslai:

  • garantuoti orų, saugų, patogų ir greitą pacientų pervežimą;
  • laikytis visų darbo saugos reikalavimų;
  • užtikrinti, kad kiekvienas komandos narys būtų apmokytas dirbti pagal atitinkamus standartus;
  • siekti suprasti individualius kiekvieno kliento poreikius ir į juos atsižvelgti.

Dies passiert dann, wenn die schule in einer region liegt, in der es nur wenige schulpflichtige zuwandererkinder gibt.